Medewerkers

Ben Dortland
ben@devb.nl

Directeur

Johan van Beem
johan@devb.nl

Directeur

Verkoop team

Brenda Verheul
brenda@devb.nl
010 – 245 25 88

Verkoop binnendienst 

Edith-Wibier-Dortland-en-Van-Beem.jpg

Edith Wibier
edith@devb.nl
010 – 245 25 95

Verkoop binnendienst 

Melanie Knoop
melanie@devb.nl
010 – 245 25 94

Verkoop binnendienst

Martin Miltenburg
mm@devb.nl
010 – 245 25 92

Verkoop binnendienst

Natasja Kastelein Stouthart - Dortland en Van Beem

Natasja Kastelein
natasja@devb.nl
010 – 245 25 44

Verkoop buitendienst

Rik van der Stel
rik@devb.nl
010 – 245 25 97

Verkoop binnendienst (Aanmaak enveloppen)

Overige

DTP

Algemeen
dtp@devb.nl

Administratie

Mariska de Groot
mariska@devb.nl

IT / Automatisering

Martijn Dortland
martijnd@devb.nl

Dortland en van Beem PLA enveloppen